english فارسی       صفحه اصلی     اخبار پایگاه    ارتباط با ما

تاریخچه
اخبار بیماری های جهان
دور جدید فعالیت های پایگاه
Skip Navigation Links Skip Navigation Links کارکنان
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links اکنلو و جاذبه های اطراف آن
برنامه استراتژیک
گزارش عملکرد سالیانه
Skip Navigation Links

همکاری در برگزاری سمپوزیوم اپیدمیولوژی کنترل عفونت های بیمارستانی

نخستین سمپوزیوم کشوری اپیدمیولوژی با موضوع عفونتهای بیمارستانی در تاریخ ۲۹ آذرماه 1396 در دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

در این سمپوزیوم یک روزه که با همکاری گروه اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بورد تخصصی اپیدمیولوژی و انجمن اپیدمیولوژیست های ایران برگزار شد، اعضای هیات بورد اپیدمیولوژی و انجمن اپیدمیولوژی، مدیران گروه اپیدمیولوژی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، رؤسای بیمارستانها، کارشناسان مسوول عفونتهای بیمارستانی (بیمارستانهای دولتی و خصوصی) و دانشجویان اپیدمیولوژی شرکت داشتند.

این گردهمایی علمی با هدف ارائه تازه های اپیدمیولوژی بیمارستانی و تازه های مربوط به کنترل طغیان های عفونت بیمارستانی برگزار شد و هم اندیشی اساتید اپیدمیولوژی ومتخصصان بالینی مرتبط با عفونتهای بیمارستانی در راستای کنترل عفونتها، تبیین نقش اپیدمیولوژیستها در کنترل عفونت های بیمارستانی، هماهنگی رشته ها و موضوعات مرتبط با کنترل عفونت های بیمارستانی و توجه به استفاده مناسب از آنتی بیوتیک ها در کنترل عفونت های بیمارستانی به صورت پروفیلاکسی از دیگر اهداف آنبود.

دکتر احسان مصطفوی یکی از سخنرانان این مراسم بود که به سخنرانی تحت عنوان "اپیدمیولوژیست بیمارستان؛ نقش ها و وظایف" پرداخت.

عکس های مرتبط


من طاعون را انتخاب نکردم بلکه آن مرا انتخاب کرد!

مارسل بالتازار (1350-1286 شمسی)، موسس پایگاه