english فارسی       صفحه اصلی     اخبار پایگاه    ارتباط با ما

تاریخچه
اخبار بیماری های جهان
دور جدید فعالیت های پایگاه
Skip Navigation Links Skip Navigation Links کارکنان
Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links Skip Navigation Links اکنلو و جاذبه های اطراف آن
برنامه استراتژیک
گزارش عملکرد سالیانه
Skip Navigation Links

بازدید معاون بهداشتی وزارت بهداشت و نمایندگان دفتر سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی در ایران از پایگاه

در تاریخ 6 اردیبهشت ماه 1395 پایگاه تحقیقاتی بیماری های نوپدید و بازپدید انستیتو پاستور ایران میزبان آقایان دکتر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت، دکتر رییسی رییس اداره مالاریای وزارت بهداشت، Balasubramaniam Murai نماینده دفتر سازمان ملل متحد در ایران، دکتر تقی زاده نماینده دفتر سازمان بهداشت جهانی در ایران، دکتر امیری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر بهرامی رییس شبکه بهداشت و درمان کبودرآهنگ و کارشناسان حوزه های مرتبط در این سازمان ها بود.

در این دیدار در ابتدا دکتر احسان مصطفوی، رییس پایگاه به بیان تاریخچه، گزارش عملکرد و ارائه برنامه های پیش بینی شده برای پایگاه در آینده پرداخت. سپس میهمانان از قسمت های مختلف پایگاه بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت های تحقیقاتی، خدماتی و تشخیصی پایگاه قرار گرفتند.

آقای دکتر سیاری در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی از فراهم شدن فرصت بازدید از پایگاه و تشکر از فعالیت های انجام شده بر لزوم استمرار فعالیت های این پایگاه و تداوم حمایت های وزارت بهداشت و انستیتو پاستور ایران از آن تاکید نمود. آقای Murai نیز تجربه این بازدید را فراموش نشدنی دانست و آمادگی دفتر خود را برای کمک در جهت توسعه فعالیت های بین المللی پایگاه اعلام کرد. آقای دکتر تقی زاده نیز، که برای بار دوم از این پایگاه بازدید می نمود، بر حمایت دفتر سازمان بهداشت جهانی از این پایگاه برای مناسبات بین المللی تاکید نمود. در این دیدار که آقای دکتر مهدی فضلعلی پور، سرپرست امور بین الملل انستیتو پاستور ایران، نیز حضور داشت فعالیت ها و تعاملات داخلی و بین المللی پایگاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

خبر در سایت وزارت بهداشت:

لینک خبر

خبر در سایت صدا و سیما

لینک خبر
من طاعون را انتخاب نکردم بلکه آن مرا انتخاب کرد!

مارسل بالتازار (1350-1286 شمسی)، موسس پایگاه